• Obchod s informacemi je rychle rostoucí „obchodní“ aktivita. Krádež firemních dat je v současné době...

  Obchod s informacemi

  Obchod s informacemi je rychle rostoucí „obchodní“ aktivita. Krádež firemních dat je v současné době prakticky na pořadu dne. Bohužel mnoho podnikatelů si stále ještě myslí, že odposlechy se týkají jen velkých průmyslových špionáží. Nejen z vlastní zkušenosti víme, že velikost podniku je z hlediska hospodářské a průmyslové špionáže zcela irelevantní. V rámci např. konkurenčního boje jsou kradeny seznamy a databáze zákazníků, nabídkové ceny, firemní projekty, vize, plány, výkresy, know how a jiné strategické informace.
  detektivni komora
  Konkurence někdy nasazuje odposlechy za účelem kompromitace osoby či skupiny osob. Počet odposlechů se zvyšuje, trh zaplavilo obrovské množství zařízení pro odposlech, efektivní technologie pro monitorování je čím dál menší, mohou být snadno použité bez technických znalostí a lze ji pořídit velmi levně. Jen v ČR se odhadem prodaly již desítky tisíc zařízení pro odposlech. Kde jsou?


  Když nechcete být odposloucháván, využijte službu proti odposlechu. Nabízíme vyhledání odposlouchávacího zařízení v jednacích místnostech...

  Proti odposlechuOdstraňování odposlechů

  Když nechcete být odposloucháván, využijte službu proti odposlechu. Nabízíme vyhledání odposlouchávacího zařízení v jednacích místnostech v kancelářích, v zasedacích místnostech, v automobilu apod., prakticky všude, kde může být podezření na použití technologie pro monitorování a získávání důvěrných informací. Službu využívají především jednatelé a ředitelé firem, manažeři, advokáti, právníci, notáři, bankéři, energetické a farmaceutické firmy atd. Vlastní prověrku provádějí 2-3 technici, kteří mohou pracovat pod vymyšlenou legendou v pracovní době nebo mohou provádět vyhledávání až po pracovní době či v so, ne, v noci.
  detektivni komora
  Štěnice a nahrávací zařízení zjišťujeme špičkovou měřící technikou Rohde & Schwarz, radiometrickou termokamerou, detektorem vysokofrekvenčního pole RFD 5, paměťovým radiovým analyzátorem MRA5, detektorem skrytých kamer Wega-i a dalších. Při každé prověrce technici provedou měření radiového spektra pomocí spektrálního analyzátoru, tzv. triangulaci a následně lokální korelaci RF spektra. Prohlídka je dále zaměřena na dohledávání odposlechů fyzickou kontrolou s inspekční kamerou a další technikou.
  Napište nám prosím kdy Vás máme kontaktovat a jakým způsobem (email, telefon, PhoneX..)
  ...
  Pokud máte podezření, že jste odposloucháváni bezpečnostními složkami státu, z etických důvodů vaši zakázku nepřijmeme


 • plocha
  ▪ Jaká je cena Vašich informací ?
  ▪ Odpovědi jsou různé PŘED a PO krádeži informací !!!
  ▪ Nenechte se okrádat!
  PLOCHA *CENA
  10-50 m2 20.000,-Kč
  51-100 m2 35.000,-Kč
  101-150 m2 50.000,-Kč
  151-200 m2 65.000,-Kč
  201-300 m2 75.000,-Kč
  301-více m2 individuálně
  prohlídka automobilu (bez rozebírání dílů) 9.000,-Kč
  Doprava zdarma: Praha, stř. Čechy, záp. Čechy. Jinak 7Kč/km tam i zpět. *ceny jsou uvedeny bez DPH
 • Jak objednat prohlídku odstraňování odposlechů

  Nevolejte nám z prostor, které chcete prověřovat!
  Je vhodné nás kontaktovat např. emailem nebo telefonicky z BEZPEČNÉHO počítače nebo telefonu, prostřednictvím kontaktního formuláře nebo aplikace
  PhoneX

  O prověrce prostoru nemluvte! Často jsou to zaměstnanci firmy, kteří za úplatu skrývají odposlouchávací zařízení v prostorách svého zaměstnavatele.


  Počítačová bezpečnost

  Zajistíme komplexní bezpečnost Vašich počítačů - čista reinstalace PC / MAC s záchranou dat, instalace bezpečnostních prvků, kryptografie citlivých dat a další bezpečnostní opatření počítačů. Cena vč DPH od 4.000,-Kč
  Nabízíme bezpečný, bezporuchový webhosting + mail server v Německu.

  Nabízíme prohlídky proti odposlechu

  detektivni komora
  Vzhledem k prováděným krokům prohlídky, je obvyklá rychlost provádění prohlídky dvou techniků cca 5-10 metrů čtverečních za hodinu. Po ukončení prohlídky obdrží zadavatel ústní informaci o výsledku, poté je mu zaslána písemná zpráva s popsaným postupem a jeho výsledky.

  Co ještě nabízíme:
  Poptat prohlídku ▪ slevu na opakované prohlídky 4x ročně
  zajištění techniky na obranu proti odposlechu
  ▪ při nalezení odposlouchávacího zařízení je možné dohodnout další detektivní služby včetně sejmutí otisku prstů z odposlechu atd.
  ▪ služby i do zahraničí, mluvíme německy, anglicky, rusky

 • ...
  kontakt

  Kontakt

  czech flag Sledprofi s.r.o. Kubelíkova 1224/42, Praha 130 00
  e-mail: info@protiodposlechu.cz     Tel.+420 777-346-345

Všichni klienti jsou pro nás VIP, nerozdělujeme prohlídky na základní, částečné apod. Nabízíme jen kompletní prohlídku poskytující klientovi plný servis s využitím všech technických prostředků, odborných znalostí a zkušeností.
Odposlouchávací zařízení nemáme zájem instalovat ani prodávat, specializujeme se pouze na vyhledávání odposlechů (všech typů). Jsme členem ČKDS – Profesní sdružení osob podnikajících v detektivních službách.